niedz., 12 maj | Rock'69

Stand-up Płock / Piotr Zola Szulowski - "Dwa plus jeden"

Zapraszamy na kolejny wieczór stand-up comedy do Rock 69. Tym razem na scenie w pełnym programie wystąpi PIOTR ZOLA SZULOWSKI ze swoim programem "Dwa plus jeden" . Na suporcie zobaczycie ADAMA GAJDĘ. Imprezę poprowadzi BARTEK STRUSIŃSKI.
Bilety on-line i na bramce
Stand-up Płock / Piotr Zola Szulowski - "Dwa plus jeden"

Time & Location

12 maj 2019, 20:00
Rock'69, Plac Gabriela Narutowicza 2, Płock, Polska

About the Event

PIOTR ZOLA SZULOWSKI w swoim nowym programie "2+1" Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.

Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.

support: ADAM GAJDA

prowadzenie: BARTOSZ STRUSIŃSKI

gospodarz sceny: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Bilety: 25 zł, 30 zł (przedsprzedaż)

www.kupbilecik.pl/impreza-37633-standup.plock.plock.html

oraz w Rock 69.

35 zł(w dniu wystepu na bramce, jesli jeszcze będą)

Impreza przeznaczona dla widzów dorosłych.

Bilety on-line i na bramce

Share This Event